موسسه فرهنگی هنری دهکده هنر

درباره ما

موسسه فرهنگی هنری دهکده هنر به فعالیت در زمینه های زیر می پـردازد :

1)  طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های تبلیغاتــی 

2) طراحی و نویسندگی تیزرها و مستندهای تبلیغاتی و هنری

3) تولید محتوا در فضای مجازی و اجـرای آنهـا 

4) اجــرا و پخــش لایــوهـــــای مجـــــازی 

5) سمینـارهـا، وبینـارهـا و همایش‌هـا 

6) انجـام خـدمات واحد سیار، استودیـو و تجهیـزات سینمـایـی و تلـویـزیـونـی بــه همــراه نیـروهــای انسـانــی متخصـص 

7) طراحی و تولیـد برنامـه‌‌هـای مجـازی و تلویـزیـونــی 

 

موسسه فرهنگی هنری دهکده هنر دارای یک اتاق فکر و تیم ایده پردازی است که درباره تمامی اتفاقات و تصمیمات به همفکری و نتیجه گیریی که بنا بر یک خرد جمعی اتفاق میوفتد می رسد .  

تمامی دپارتمانهای دهکده هنر اعم از واحد تدوین، واحد تولید، واحد ایده‌پردازی، واحد سیار و پخش زنده‌، واحد بازاریابی و فروش و سایر واحدهای دیگر زیر نظر و زیر پرچم اتاق فکر دهکده هنر فعالیت میکنند و به همین دلیل تمامی واحدها در یک هماهنگی و یک نظم درست به فعالیت مشغول هستند .
شما با ورود به موسسه فرهنگی هنری دهکده هنر با یک تیم ایده پرداز مواجه خواهید شد و پیشنهادهای مختلفی در راستای کار شما طراحی و ارائه خواهد شد در نتیجه شما در همان قدم اول متوجه خواهید شد که آیا در این موسسه به نتیجه قابل قبول خود خواهید رسید یا خیر. انعطاف در نیروی انسانی موسسه دهکده هنر و به خصوص در تیم ایده پردازی و نویسندگی دهکده هنر باعث ایجاد حس مشارکت مشتری و موسسه فرهنگی هنری دهکده هنر میشود و بدین ترتیب مشتری لحظه به لحظه در جریان فرایند کاری خود قرار خواهد گرفت و خود نیز در تولید اثر خود مشارکت مستقیم خواهد داشت . در حقیقت گروه دهکده هنر همراه و هم تیم مشتریهای خود میشود .

سابقه درخشان پس از ربع قرن فعالیت درحوزه رسانه و تبلیغات

اعتماد اتفاقی نیست

به بالای صفحه بردن